Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nash & Alona - Nothing breaks like a heart


Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szomb. Ápr. 10, 2021 11:45 am

• Nash & Alona •

-Nothing breaks like a heart-
+18
Szerinte még én se tudtam volna visszafogni. Ezen szavaira hangosan nevetni kezdek, de érezni rajta, hogy ez leginkább az az erőltetett, hitetlenkedő nevetés. -Azért ebben ne légy olyan biztos, de végtére is, már mindegy, nem igaz?- mosolygok rá gúnyosan, hiszen ez már a múlt. Már nincs mit tenni. Elrohant, itt hagyott a fenébe, hát most már küzdjön meg a démonaival, melyeket magára szabadított. Nincs olyan, hogy valakit nem lehet visszafogni. Jó pár frissen átváltozott vámpírt láttam már. Mindenkinél meg van a módszer, amivel kordában lehet tartani, csak rá kell jönni, hogy mi az.
-De legalább nem vagyok olyan gyerekes, mint egyesek, hogy fogjam magam és elrohanjak. De valóban. Inkább hagyjuk is az egészet.- sziszegem dühösen, ahogy elfordul tőlem és bár valóban makacsságnak tűnhet ez neki, mégis inkább a fájdalom ez, amit akkor éreztem, mikor eltűnt. Vagy éppen az önvád, amiért nem segithettem neki, mert megfosztott ettől a lehetőségtől. Borzasztóan haragudtam rá, de egyben fájt is, hogy elhagyott és ezek szerint csak én éreztem úgy, hogy van köztünk valami . Igen, talán némi sértettség is van bennem.
-Egy hetet? És, ha nem sikerül egy hét alatt? Elmész? Ugyan már. Kell neked az a varázslat, szóval meg fogod szépen várni, hogy megszerezzem.- mosolygok rá fölényesen, mert már csak azért sem vagyok hajlandó sietni ebben az ügyben, mert nem akarom, hogy olyan gyorsan megkapja, amit akar. Legyen csak türelemmel, ha már annyira kell neki. Mindez azonban olyan durván felhúz végül, hogy képtelen vagyok nem a képébe vágni, hogy konkrétan valószínűleg tojt rám magasról, de a válasza belém fojtja a szót. Őszintének hangzik, szóval most még inkább bánt, hogy nem volt mellettem. Szuper.
Nem is tudok rá mit válaszolni, csak arra vagyok képes, hogy nyaktöréssel fenyegessem, mintha egyáltalán képes lennék ártani neki. Na jó, az utóbbi időben mondjuk elképzeltem párszor, hogy tökön rúgom vagy ilyesmi, de komolyabban bántani sosem tudnám. Ezt mondjuk neki nem feltétlenül kell tudnia és éppen ezért is próbálok rideg lenni, hogy még véletlenül se szerezzen róla tudomást, hogy milyen fontos is (volt) nekem. -Remek. Remélem, minél előbb el tudom intézni, amit szeretnél, aztán már mehetsz is. Nem kell elviselned.- mosolygok rá gúnyosan, igyekezve megőrizni a büszkeségemet. Csak ne tudnám, hogy hazudok, mint a vízfolyás. Csak ne akarnám azt hinni, hogy az a valami, amiért jött, valójában nem is a varázslat. Azt kívánom, bár én lennék.
Aztán megcsókol, de ez nem az a romantikus, lágy csók. Ez az a dühös, vad, követelőző csók, amihez az kell, hogy már túlságosan sokat várjon rá az ember és túlságosan az agyára menjen a másiknak. Próbálok ellenállni. Esküszöm, hogy próbálok, de amint elhúzódok egy pillanatra, hiányérzetem támad és folytatom. Elő tör belőlem minden, eddig elfojtott vágyam Vele kapcsolatban, az inget szinte letépem róla, hogy végre szabadon érinthessem a bőrét, miközben ő felpakol az asztalra. Az egész annyira hirtelen és heves, hogy már most totálisan beindított, hát még amikor csókokkal hinti a melleimet, keze pedig a combjaim közé indul. Felnyögök, ahogy bugyin át megérzem az érintését, szavai hallatán pedig, csak szemet forgatok és magamhoz húzom egy csókra, mely végén aztán mosolyogva beharapom az alsó ajkát. -Sosem mondtam, hogy nem tartalak szexinek. - suttogom ajkaiba, majd figyelem, ahogy szép lassan kibontakozik és bebarangolja a testem ajkaival és az érintéseivel. Túl sokáig vártam már arra, hogy ez megtörténjen, szóval most nem fogok a következményekkel foglalkozni. Csak átadom magam az érzésnek, ahogy végig csókolja a hasam, majd megállapodik a lábaim között, miközben én elfekszem az asztalon, kezemmel pedig hajába túrok és egy kicsit még is húzom azt. Még jó, hogy az irodám hangszigetelt, na nem, mintha bárki hallgatózna odakint, de elég kellemetlen lenne, ha valaki mégis hallaná a jól eső nyögéseimet, melyeket előcsikar belőlem a nyelvével. Nem beszélve arról, amikor elélvezek, ő pedig elhúzódok, hogy megszabaduljon a nadrágjától. Újra felülök, hogy tökéletesen láthassam minden porcikáját, majd forró csókra hívom, mikor a lábaim közé férkőzik és belém hatol végre. Ha volna fogalma róla, hogy hányszor lejátszottam már ezt a fejemben, most biztos az orrom alá dörgölné, de helyette csak közli, hogy az övé vagyok, ami valami morbid módon csak még jobban felizgat. Legszívesebben két nyögés közt közölném vele, hogy ez már jó ideje így van, de inkább csak kacéran az ajkaiba suttogok. -Ahoz egy kicsit többet kell bizonyítanod, édesem. Inkább te vagy az enyém, nem gondolod?- lihegem, majd finoman végig csókolom álla vonalát, majd a nyakát is, miközben szorosan magamhoz ölelem. Annyira vágytam már arra, hogy a karjaiban tartson, hogy most alaposan ki akarom élvezni minden percét. Kezeimmel végig simítom a hátát egészen le a fenekéig, melybe végül elégedetten belemarkolok, így húzva teljesen magamhoz, miközben már másodjára jutok fel nem valami halkan a csúcsra.

NOTE: Cuki

Vissza az elejére Go down
Vámpír

Nash Faraday
Chatkép :
Nash & Alona - Nothing breaks like a heart D9ebf25134d3ffe0fb0141465c92c6ffc80b4290

Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Kerem Bürsin
Hozzászólásaim száma :
8
Pontjaim :
6
Pártállás :
  • Semleges

Kedvenc dal :

Tartózkodási hely :
Washington DC
Korom :
35
Foglalkozásom :
Söfőr&Testőr


Nash Faraday

Elküldésének ideje -- Hétf. Márc. 01, 2021 2:39 pm

Alona&Nash
I don't need you to light up my world.
Just sit with me in the dark...
+18//Figyelmesen hallgatom őt, és igyekszem nem visszabeszélni. Megint ugyan azokat a köröket fussuk, és már elfáradtam. Én kezdtem a múlt felhánytorgatását, és tudom, hogy nem okolhatom őt sem az idők végezetéig azzal, hogy átváltoztatott, még akkor sem, ha vámpírok lettünk.
-Engem képtelenség volt visszafogni, még neked sem ment volna. – felem neki komolyan, mert közben eszembe jut, mennyi szörnyűséget tettem az átváltozásom óta. Lehet neki olyan „ember” segített, aki képes volt őt visszafogni, vagy igaz, amit sejtek, hogy mindenki másképp reagál az átváltozásra, ahogyan minden ember egyéniség. Francesca ott volt mellettem, és segített, igen, de a vérszomjam inkább bőszítette, mintsem segített volna csillapítani. Tudom, rossz vámpírhoz fordultam, de akkor annyira kétségbe voltam esve, hogy rendíthetetlenül hittem neki. Nem utálom őt, egy részem mindezek ellenére hálás, mert mégis megtanított arra, amire kell, és mellettem volt.
-Na jó, elég lesz. Már nem akarok erről beszélni. Bármit mondok úgy is rácáfolsz, olyan makacs vagy. – morgok egyet, és közben elfordulok tőle. Azon gondolkodom, hogyan fogom én túlélni ezt vele. Egyik percben megfojtanám, a másikban, meg magamhoz vonnám, és csókolnám a végtelenségig.
Amikor a napfényben járásról beszél, viszont ismét felé fordulok. Rendben, kezdjük az alkudozást, addig sem a dühöm vezérel.
-Rendben, kapsz rá egy hetet. – felelem neki komolyan. Aztán ismét olyat mond, hogy felmegy bennem a gőz. Még, hogy nem gondoltam rá? Állandóan rá gondoltam. A vérszomj elködösítette az agyam, de még így is túl erős emlék volt nekem Alona, nem tudtam elfelejteni. Dühös voltam rá, de a szívem képtelen volt utálni.
-Gondoltam rád, sokat. -nézek mélyen a szemeibe. – Állandóan. Próbáltalak elfelejteni, de nem ment. Csak a haragom maradt és a vágy, irántad, ami szinte felemészt. – igen, már régen magamban tartottam ezen szavakat, és még magamnak sem tudtam beismerni egy részét.
Nehéz neki megvallani ezt főleg, hogy még mindig dühös, és igen ismerem ezt az érzést.
-Felőlem törd csak el, de attól még igazam van. Ezt te is tudod, csak nem ismered be magadnak. – vonok vállat.
Dühös igen, és már nem is tudom mit mondjak. Elfáradtam az egész vitatkozásba.
-Meglehet, én halott lennék, te pedig éppen mással veszekednél, de nem így lett. Most pedig kénytelen leszel elviselni, mert nem megyek sehová, ahogyan mondod, míg meg nem kapom amiért jöttem. – felelem neki, de egy részem azért érzi, nem lesz ez ennyire egyszerű. El fogok gyengülni, vissza fog tartani engem, mellette fogok maradni, mert akár a vértől, nélküle is képtelen vagyok élni, már ha életnek nevezzük azt, amivé váltam.
Ezek a gondolatok vezettek oda, hogy végül megcsókoltam őt, lesz, ami lesz, mert már képtelen voltam uralkodni az állatias ösztöneimen iránta. Viszonozta a csókjaim, és igen, édes csókokkal, aztán mikor ellökött, gondoltam most jön az újabb kioktatás, de tévedtem, visszacsókolt, és szinte letépte rólam az ingem. Válaszoltam, fordítottunk magunkon és az íróasztalra tettem őt, majd végigsimítottam a combjain, miközben a nyakát csókolgattam. Szinte letéptem róla a ruháját, majd megcsodáltam a csipkés fekete melltartóját, amiből majd ki estek azok a formás nagy mellei. Levettem hát a melltartóját, majd végig csókoltam mindkét mellét. Közben a másik kezemmel a combjairól elindultam az öle felé, ahol már a finom csipkés anyagon át megéreztem, mennyire nedves.
-Ezek után nem fogom elhinni, hogy nem vagy oda értem. – súgom a fülébe egy kis kuncogás után. A tudat, hogy ennyire akar, csak még inkább felizgatott. Nem is haboztam, letéptem róla a fekete csipkés tangáját, majd az ajkait, a melleit, a hasát csókolva elindultam lefelé, míg végül elértem a nőiességéhez. Egyszerűen muszáj volt őt megízlelnem így is. Nekiálltam kényeztetni a csiklóját a nyelvemmel, finom, édes mozdulatokkal. Az elégedett nyögéseit imádtam hallani. Nem is bírtam sokáig, muszáj volt őt éreznem. Tehát gyorsan én is megszabadultam a nadrágomtól és az alsómtól, majd szétfeszítve a combjait, erősen beléhatoltam. Csodálatos érzés volt vele lenni, benne lenni, érezni őt, és az, hogy végre az enyém, és már nem hagyom, hogy bárki ettől, tőle megfosszon. Túl sokáig duzzogtam, vagy éppen játszottam az engedelmes beosztottat, elég volt, ideje más szintre kapcsolni.
-Az enyém vagy, Alona. -suttogtam a fülébe, majd kicsit belé is haraptam, miközben lassan mozogtam benne. Az enyém volt ez a nő! Biztos tagadni fogja a női büszkesége miatt, de felesleges, mert így van.
~ Megjegyzés ~ Szószám ~zenecím ~ ~
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Csüt. Dec. 03, 2020 5:07 pm

• Nash & Alona •

-Nothing breaks like a heart-

Felháborít, amit mond és nem arra a részére gondolok, amikor arról beszél, hogy valószínűleg én is csak úgy gyilkolászok és kész, ahogy kedvem tartja. Pedig nem. A vámpír lét szerintem nem erről szól és attól, hogy valaki vámpír lett, még nem kell gyilkossá válni. Sajnálatos módon azonban, amikor friss ez az egész, még előfordul, hogy a vérszomj győz. Úgy tűnik nála is ez volt, de nem hagyom ki az alkalmat, hogy ismét felhívjam valamire a figyelmét.
-Persze, hogy öltél! Mert eltűntél a fenébe és esélyt sem adtál arra, hogy segítsek, hogy tanítsalak vagy, hogy elmagyarázzam neked ezt az egészet! Egyszerűen itt hagytál, pedig én segíteni akartam neked! Én vissza tudtalak volna fogni és megtanítani, hogyan uralkodj magadon...- ordítom dühösen a képébe, hiszen ez volt az, ami a leginkább kiborított az eltűnésében, hogy én magam sem tudtam, hogy valóban jó döntés volt-e Őt átváltoztatni. Fogalmam sem volt róla, hogy mit vagy kit szabadítottam rá a világra. Így is mázli, hogy nem akadtak a nyomára a vadászok.-Meg is halhattál volna és akkor feleslegesen strapáltam magam.- sóhajtom egy legyintés kíséretében, de aztán szavai hallatán a fejemet kezdem rázni mosolyogva.-Azt hiszed, hogy én nem jártam ugyanabban a cipőben, mint te? Csak épp mellettem volt valaki, aki segített. Melletted is lehetett volna...- vágom oda szemrehányón, de nem is értem, minek erőlködök, mikor ez már úgyis mindegy? Már a múlt része. Most meg itt van teljes valójában, mert van valami, ami mégis kell neki tőlem. Annyira nevetséges! Hirtelen annyira próbál bevágódni nálam, hogy még azzal is megvádol, hogy az én testem bármivel is reagál rá. Na jó, ez lényegében igaz, hiszen oda voltam érte, de akkor sem kellene ezt a képembe vágnia. Főleg nem azzal az önelégült vigyorral az arcán. Jobb szeretem, ha én vagyok a nyeregben és én irányítom a helyzetet. Nem vagyok hozzászokva, hogy engem bárki is zavarba akarjon és tudjon hozni.
-Nem látsz te semmit. Eddig se láttál túl az orrodon...- válaszolom gúnyos mosollyal az arcomon, hiszen ez az egész már jóval korábban indult. Már akkor tetszett, amikor a hátsómat furikázta ide oda, csak annyira bele volt gyöpösödve az életébe, hogy nem vette észre. Most bezzeg hirtelen mindent lát. Hát persze.
-Nem mondtam, hogy nem fog menni, csak épp nem egy-két nap alatt fogom tudni elintézni.- sóhajtom a szememet forgatva, bár tény, az a tervem, hogy direkt húzom majd az időt. Mondjuk az is igaz, hogy a mostani helyzet egy kissé káosz jellegű, így az sem lepne meg, ha épp nem az lenne bárkinek is a legfőbb gondja, hogy nekem segítsen.
Felajánlom neki a lakásom egyik részét, hogy ott éldegéljen, de persze ő ezzel kapcsolatban is megragadja az alkalmat, hogy megpróbáljon kibillenteni. Nem fog menni.-Nahát. Eddig nem érdekelt a biztonságom? Fogadjunk, hogy eszedbe se jutottam, miközben valaki mással szórakoztál és gyilkolásztál. Ne add nekem elő, hogy most mennyire vigyázni akarsz rám...- morgom sértetten és már most tényleg kezdek nagyon kijönni a béketűrésből. Iszonyúan pimasz -na nem, mintha más esetben ez nem tetszene-, és olyasmiket hoz szóba, amikről én nem feltétlenül szeretnék beszélni. Mondjuk, mint a vele való feszültség levezetés.
-Ó, én most is nagyon jól le tudnám vezetni a feszültséget. Eltörhetném a nyakad, hogy végre egy kicsit csendbe legyél.- sóhajtom megjátszott fáradtsággal, miközben ügyesen hárítom, de minen erőmre szükségem van ahhoz, hogy ezt megtegyem. Minden kibaszott porcikája vonz magához és legszívesebben itt és azonnal neki esnék, de nem tehetem. Nem fogom megadni neki azt az örömöt, hogy rögtön azután, hogy besasszézik ide, megfektethet. Vagy mégis? Te jó ég. Teljesen összezavart.
-Ugyan.- legyintem fintorogva, lemondóan majd az ablakhoz sétálva összefonom magam előtt karjaimat és úgy beszélek tovább a tükörképéhez.-Megkapod, amit szeretnél, hogy ne vághasd a képembe, hogy feleslegesen hoztalak vissza, de aztán ennyi. Mehetsz a dolgodra.- közlöm magabiztosan, ridegen, bár az, amilyen komolysággal közölte, hogy marad, elgondolkoztat egy kicsit. Tényleg annyira megváltozott volna, hogy már nem érzi azt a vonzalmat, ami volt köztünk? Hiszen, képes volt meghalni értem és kétlem, hogy ez a kötelességtudata miatt lett volna. Végül visszafordulok felé, hogy láthassa rajtam az elszántságot és, hogy őszintén gondolom, amit mondok. Megoldom azt a bűbáj dolgot, aztán mehet. Csak ne érezném olyan pocsékul magam már a gondolattól is, hogy ismét eltűnik.
-Egy pillanatig sem voltál több, mint ahogy én se neked. Nem is értem, miért avatkoztál akkor közbe. Akkor most egyikőnknek sem lenne semmi gondja. Én halott lennék, te pedig élhetnél boldogan.- vonok vállat, mintha cseppet sem zavarna ez a gondolat, pedig valami beteges, érthetetlen módon ragaszkodom az életemhez. Akkor régen is ragaszkodtam, amikor kértem, hogy Albert segítsen rajtam. Mentségemre szóljon, hogy haldokoltam.
-Rendben. Akkor vedd úgy, hogy már munkába is álltál. Itt azonban biztonságban vagyok, szóval nyugodtan menj és... mérd fel a terepet.- közlöm kezemmel egy hessegető mozdulatot téve, mert már alig várom, hogy eltűnjön a közelemből, de ahelyett, hogy tenné amit mondok, már meg is jelenik előttem túlságosan közel hozzám, fejem mellett az ablaknak támaszkodva.
Meglep a csókja, de legalább olyan vehemensen reagálok, mint ahogy ő nekem esett és halkan nyögök egyet. Annyira csodás az íze és annyira finom. Milliószor elképzeltem már ezt, most mégis lehengerel az, amilyen hévvel nekem esik. Akartam, hogy akarjon és az érzéstől, amit bennem keltett, újra élőnek éreztem magam. Hittem benne, hogy mi összeillünk és, hogy majd valami több is lehetne köztünk, de a gondolat, hogy ez most nem egyéb, mint állatias ösztön és, hogy mi minden történt azóta, hogy ilyesmik jártak a fejemben, keserűvé teszik a pillanatot és feldühítenek. Szórakozik velem. Annyira tudom, hogy szórakozik! Már pedig, nem fog rajtam röhögni a hátam mögött, hogy visszatért és én máris elolvadtam tőle, bár lehet, hogy ezzel már elkéstem.
Az egyik pillanatban még élvezettel csókolom az ajkait, simítok a tarkójára, túrok a hajába és simulok hozzá, míg a másikban eltaszítom magamtól az íróasztalhoz, hogy az hangosan nyikorogva odébb csúszik fél métert. Az egyik pillanatban még határozottan tudom, hogy mit nem kellene csinálnom, míg a másikban már ott is termek előtte, hogy tovább csókoljam, miközben a zakót szinte letépem izmos vállairól és durván alsó ajkába harapok. Nem kellene ezt ennyire élveznem. Nem kellene egész testemmel neki feszülni és egyáltalán nem kellene a nyakát végig csókolnom le a mellkasáig, de képtelen vagyok ellenállni. Na jó, ha nagyon akarnék, biztosan menne, hiszen a vérre is nemet tudok mondani, de az is lehet, hogy nem akarok annyira ellenállni, mint kellene.  Mi van, ha nem adom át magam ennek és holnap megbánom? Annál szarabb érzés nincs.

NOTE: Cuki

Vissza az elejére Go down
Vámpír

Nash Faraday
Chatkép :
Nash & Alona - Nothing breaks like a heart D9ebf25134d3ffe0fb0141465c92c6ffc80b4290

Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Kerem Bürsin
Hozzászólásaim száma :
8
Pontjaim :
6
Pártállás :
  • Semleges

Kedvenc dal :

Tartózkodási hely :
Washington DC
Korom :
35
Foglalkozásom :
Söfőr&Testőr


Nash Faraday

Elküldésének ideje -- Pént. Nov. 27, 2020 9:52 pm

Alona&Nash
I don't need you to light up my world.
Just sit with me in the dark...
Egy valamiben igaza volt, őt nem igen láttam öldökölni, tehát ez a vádam eléggé alaptalan. Mondjuk másfelől, attól, mert nem láttam tehette igaz? Ez miatt viszont nem hibáztathatom, már nem, mert én is ilyen lettem.
-Nem, ebben igazad van, de engem azzá tettél, és én öltem. – sóhajtok fel, és bár tudom, ez sem az ő hibája, de nem tudom befogni. Vissza tudott volna fogni? Ezt könnyű utólag mondani. Nem látta azt a sok szörnyűséget, amit tettem.
-Mégis hogyan? Nem láttad milyen voltam, mire voltam képes. – nézek rá elszörnyedve, de ez az undor magamnak szól, nem neki. Legbelül tudom, hogy képes lett volna, de mégsem tudom elhinni, hiszen egy szörnyeteg lettem. Figyelek rá, és minden szavára, de már nem tudok racionálisan gondolkodni. A szavai egy pillanatra elgondolkodtatnak. Igaza van, ismét, nem fojthatom magamba az érzéseim, de éppen ez a bajom. Neki persze nem baj, de nekem… igen, én nem szeretném, ha bárki is tudná, mi az, amire gondolok. Akár ő is, hogy mit érzek, mikor csak rá pillantok, holott lassan minden gondolatom Vele kapcsolatos. Szeretném magamévá tenni újra, és újra, szeretném, ha velem lenne, és ez az, amit nem tudom meddig tudok féken tartani.
Innen is látni, hogy nyíltan ki is mondom, szinte ajánlatot teszek neki. A régi Nash nem tette volna, akár büszkeségből, vagy épp tudta volna a helyét. Az új vámpír énem, viszont teljesen más, mint régen voltam.
-Ez nem ego kérdése, Alona. – nézek rá mosolyogva, és ismét elönt az a bizonyos vágy irányába. Hiába játssza a rideg, érdektelent, tudom jól, hogy vágyik rám. – Jól tudok olvasni a jelekből, amiket a tested ad irányomba. Hiába játszod meg a közömböst, látom, amit látok.  - kacsintok most már rá. A napfény bűbáj kell, ebből viszont nem engedek, bármennyire is vonzódjak hozzá. Szeretném újra érezni a nap sugarait a bőrömön. Még, hogy nem lesz egyszerű megszerezni? Talán, de meg tudja, mert van hozzá hatalma.
-Ugyan, Alona. Mi van, ha nem egyszerű? Ezt nem veszem be. – nézek mélyen a szemeibe. – Neked biztosan menni fog. – teszem hozzá most már határozottan, hiszen nem akárki ebben a városban, befolyással bír a vezetőségben, van hatalma, nem is kevés.
-Pár szobával arrébb? A veled szomszédos szobát kérem, tudod biztonságod nekem az első. – mosolyodom el, és ezzel az ál rideg ábrázattal semmire sem megy nálam. – De más miatt is, hasznos, ha a szomszéd szobában leszek, mondjuk, ha szeretnél egy kis feszültség levezetést. – na igen, erről beszéltem, nem tudom kordában tartani az indulatjaim, és a vágyaim sem. A szavakról ne is beszéljünk.
Annak meg kéne lepnie, hogy visszautasít, de nem, hiszen próbálja nekem itt tartani magát, ridegnek maradni, viszont máson elgondolkodok. Tényleg csak a napfényben járásért lennék vele? Képes lennék erre? Ezért jöttem, igen. Megkapom a bűbájt, amivel tartozik nekem a sok fájdalomért, amit elszenvedtem, és lelépek, de most, hogy itt vagyok, nem akarok menni. Maradni akarok. Talán eleve tudtam, mélyen legbelül, hogy ha újra látom, ismét vonzani fog magához, mágnesként, és nem tudok majd csak úgy lelépni. Legutóbb a düh vezérelt, most viszont sokkal erősebb marasztalna annál.
-Nem megyek sehová. – jelentem ki komolyan neki, mikor ezzel megvádol. Nem mutathatom ki neki, hogy igaza volt, mert már meggondoltam magam. Túlságosan kívánom őt ahhoz, csak úgy odébb álljak ismét, meg különben is, egyszer már elhagytam, és mi lett a vége, kell valaki, aki segít nekem. Haragszom rá, talán sosem fogom megbocsájtani, hogy átváltoztatott, de nélküle nem tudom képes e leszek erre. Francesca segített, igen, neki hálás leszek örökké, és remélem egy napon meg is hálálhatom, de nekem Alona mellett a helyem.
-Mindig is több voltam, mint egy testőr. -biccentem oldalra a fejem. – Szóval nyugodtan játsszad meg, hogy nem érdekel, a tested árulkodik. – a tettével, hogy elfordul, elárulja, hogy zavarban van.
-Akár azonnal is kezdhetek. – felelem neki, és elégedetten elmosolyodom. Odasétálok hozzá, és fejben már az üvegablaknak nyomva keményen megdugom, de elhessegetem ezt most. Majd eljön annak is az ideje, egyelőre elég lesz, ha elolvad tőlem, és hatással tudok lenni rá.
-Viszont visszatérnék erre a feszültség levezetés dologra, mert nagyon is árad belőled, ez ellen pedig tenni szeretnék. – mosolyodom el, és még egy lépést teszek felé. Az egyik kezemmel az üvegablaknak támaszkodom, a másikkal pedig közel hajolok hozzá, hogy érezzem az ajkait. Megcsókolom, vadul, hosszan, miközben magamhoz vonom. Nem érdekel már az sem, ha pofon vág, újra meg fogom csókolni. Kell nekem, olyan, mint a vér, szükségem van arra, hogy megízleljem, és érezzem őt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Pént. Nov. 13, 2020 12:15 am

• Nash & Alona •

-Nothing breaks like a heart-
Cseppet sem félek elárulni neki, hogy miért is tettem azt, amit. Még akkor sem, ha szemmel láthatóan meglepi, sőt. Valahol mélyen ez elégtétel számomra, mert ezek szerint ő azt hitte, hogy csak valami sunyi, önző érdek vezérelt, bár azt, hogy nem akartam elveszíteni, akár önző érdeknek is vehetjük. Talán, a saját magam boldogsága miatt mentettem meg vagy csak, mert képtelen lettem volna elviselni, hogy miattam halt meg. Szeretném azt hinni, hogy így van, de valójában az a helyzet, hogy hosszú idő óta Ő volt az egyetlen, akit közelebb engedtem magamhoz, mint amennyire másokat szoktam. Nem meséltem én neki magamról szinte semmit, de Őt meghallgattam, ami által akaratlanul is kialakult köztünk valami. A mindennapjaim része volt és az ember -avagy vámpír- hajlamos azt hinni, hogy az is marad. Hogy majd nem fog egyszer csak eltűnni hirtelen, de ez ostobaság volt részemről. Én tudhatnám a legjobban, hogy ez mennyire nem így van.
-Olyan nehéz ezt elhinni? Hányszor láttál engem bárkit is bántani, Nash? Kellett valaha hullákat eltüntetned utánam?- kérdezek vissza némi éllel a hangomban, mert számomra baromi sértő, amikor azt feltételezik rólam, hogy össze-vissza gyilkolászok. Civilizált nő vagyok nem valami kicseszett vérfarkas. Azt persze nem mondom, hogy sosem öltem még, de arra mindig nyomós indokom volt, bár ezt leginkább annak köszönhetem, hogy Albert volt az, aki azzá tett, ami vagyok. Sokat segített nekem és Nasnek is járt volna a hasonló segítség.-Én vissza tudtalak volna fogni, de most már mindegy.- sóhajtok is fáradtan és egy laza kézmozdulattal jelzem, hogy hagyjuk inkább a fenébe az egészet. Nem akarok azon idegeskedni, hogy mi minden történhetett volna másképp, mert abból semmi jó nem születik. Az ember csak bánkódik és fantáziálgat, aminek sosincs vége és legfőképp nem válnak soha valóra.
Látom a küszködését és látom, hogy össze van zavarodva. Tudom, hogy sosem volt az az ömlengős fajta pasi, aki folyamatosan az érzelmeiről beszél mindenkinek és legfőképp nem mutatta ki soha őket, így megértem, hogy ez most furcsa és kellemetlen neki. De mégis, mit tehetnék?
-Miért ne érezhetnél? Azt hiszed, hogy örökké magadba fojthatsz mindent? Ez nem így működik, pedig hidd el, én is ezt szeretném. De ez nem ilyen egyszerű.- vonok vállat, bár amikor a vágyai kiélését kezdi emlegetni, egy pillanatra majd, hogy nem elképedek. Nem mondom, hogy ne tetszene, hogy ilyen kis incselkedős lett, de régebben ez inkább rám volt jellemző, miközben ő csendben, higgadtan tűrte. Kellett neki mindent magában tartania.
-Micsoda egója lett valakinek...- forgatom a szemeimet, de tény, hogy jól néz ki. Furcsa, más, idegen de mégis ismerős, magabiztos, szemtelen, érzelmekkel teli... más, de mégis Ő az. Megnyugtat de ki is borít, hogy most kell megismerjem fél év után. Sokkal másabb lett volna ez az egész, ha első perctől kezdve mellette vagyok.
Ezzel szemben most, ahogy közelebb lép hozzám, leginkább szeretnék távolabb kerülni tőle. Összezavar teljesen, de azért még időbe mentem a menthetőt, miközben vázolom neki az ajánlatomat. Ó, még szép, hogy nem lesz egyszerű. Az életben semmi sem az.
-Igyekszem majd minél előbb elintézni, de a jelenlegi helyzetben ez nem olyan egyszerű.- válaszolom egy vállvonás kíséretében, mert hát nekem egyáltalán nem érdekem, hogy megkapja amit akar, mert az azt jelentené, hogy azon nyomban el is tűnik... újra. Nem akarom, hogy lelépjen. Most még nem, bár ettől függetlenül próbálok kellő távolságba kerülni tőle, mintha akarnám is, hogy itt legyen de nem is. Megőrülök tőle, főleg, amikor utánam jön és duruzsol, mint valami kicseszett kisördög a vállamon.
-A lakásom épp elég nagy ahhoz, hogy nyugodtan éldegélhess jó pár szobával odébb, szóval azzal alhatsz, akivel csak szeretnél. Nem az én reszortom ezt eldönteni.- lesek fel rá rideg arccal, amit igen nehéz most magamra erőltetnem, mert ahhoz már végképp nem vagyok hozzászokva, hogy ilyesmiket csináljon. Nem, mintha nem tetszene, ahogy a csípőmre simul a keze és tovább incselkedik, közölve velem a tényt, hogy pucéran alszik. Ügyes. Nagyon ügyes, meg kell hagyni, hiszen őrjítő, amit csinál. A fülcimpámba harap, a nyakamba csókol én pedig lehunyom a szemeimet és oldalra hajtom a fejem, hogy tovább ízlelhesse a bőrömet. Ácsi.
Szemeim kipattannak, majd lassan hátrébb húzódok és miközben kezemet állára simítom, csábos mosoly jelenik meg az arcomon.
-Édesem. Ne hidd, hogy nem tudom mit forgatsz a kis fejedben.- sziszegem dühösen, miközben ajkaimat épp csak az övéihez érintem.-Hetven múltam. Tényleg azt gondolod, hogy nem ismerem ezeket a trükköket? Megkapod amit akarsz, amint sikerül elintéznem és pont.- tolom el az arcát magamtól, hogy aztán cseppet sem finomkodva odébb sétáljak tőle és töltsek magamnak egy italt, bár bunkó sem akarok lenni, így aztán töltök neki is és elé teszem az asztalomra.-Gondolom, a feladatodat nem kell ismertetnem... és nem. Nem szerepel benne az, hogy bemássz az ágyamba. Ez nem a több, mint testőr új része.- vágom oda ridegen, majd kortyolok egy nagyot a pohár tartalmából és dühösen kibámulok az ablakon. A fenébe is! Az imént majdnem elvesztettem a fejemet. Majdnem hagytam, hogy átvegyék az irányítást az érzelmeim, hogy aztán még kínosabb legyen ez az egész. Össze kell szednem magam.
-Mikor tudsz kezdeni?- fordulok végül ismét felé és bár a késztetés, hogy visszasétáljak hozzá és folytassam, amit Ő elkezdett az imént nagyon erős, de nem vagyok kezdő. Tudok uralkodni magamon és neki is ezt kell megtanítanom, ha már itt lesz.

NOTE: Cuki

Vissza az elejére Go down
Vámpír

Nash Faraday
Chatkép :
Nash & Alona - Nothing breaks like a heart D9ebf25134d3ffe0fb0141465c92c6ffc80b4290

Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Kerem Bürsin
Hozzászólásaim száma :
8
Pontjaim :
6
Pártállás :
  • Semleges

Kedvenc dal :

Tartózkodási hely :
Washington DC
Korom :
35
Foglalkozásom :
Söfőr&Testőr


Nash Faraday

Elküldésének ideje -- Szer. Nov. 11, 2020 8:15 pm

Alona&Nash
I don't need you to light up my world.
Just sit with me in the dark...
Meglepettség suhan át egy pillanatra az arcomon, és zavar, hogy ezt észreveheti. Az érzelem, amit irányomba mutat meglep, de nagyon jól is esik. Egészen eddig azt hittem önzőségből lelkiismeret furdalásból tette, hogy vámpírrá változtatott, de most már látom, tévedtem. Fontos vagyok neki, és ez még inkább összezavart. Nekem is vannak érzéseim az irányába, és neki is felém, az előbbi kisebb érzelem kitörése ezt jól bizonyítja. Egy részem legszívesebben magához vonná és átölelné, megígérné neki, hogy soha többé nem hozom rossz helyzetbe, hogy vigyázok rá és magamra is, hogy senki többé nem árthat nekünk. Azonban nem tudom megtenni, nem mutathatom ki az érzéseim felé, dühösnek kell lennem. Ez azonban már veszett ügy. Persze a pimaszsága visszatér, és a pillanat varázsa is oda lesz. Ha mellette maradtam volna más lenne minden? Akkor nem érezném magam ennyire rosszul? Az viszont felkelti a figyelmem, hogy mintha zavarná, hogy más volt velem. Helyes! Van is oka féltékenynek lennie! Szívesebben lettem volna vele, ezt magamnak beismerem, de nem így történt, és az egész olyan elcseszett.
-Mégis miben lenne más, ha veled maradok? Te talán nem ölsz ártatlanokat? – nézek rá komolyan, és az undor inkább saját magamnak szól, mintsem neki. Mégis mi az, hogy nem baj, ha dühös vagyok? Nekem baj, mert nem szeretem kimutatni az érzéseim.
-Én nem engedhetem meg magamnak, hogy érezzek Alona. – csúszik ki a számon. – De mióta vámpír vagyok, csak érzek, érzek… és ez megőrjít. – túrok idegesen a hajamba. Mindhiába, kontrolálni akarom magam, de nem tudom.
Az viszont kizökkent a dühömből, amit mond. Prosti? Na lám, ez túl magas labda ahhoz, hogy ne csapjam le. Hiába az ördögi mosolya, ez most nem vált be.
-Nincs szükségem prostira. Meg tudok szerezni, bárkit, akit akarok. Elvégre nézz csak rám. – kacsintok rá. Zavarta a közelségem, hiába tagadja, és ezt ki fogom használni.
-Miből is gondoltam, hogy egyszerű lesz. -sóhajtok nagyot. Tudom, elég lenne csettintenie egyet, és megkapom a napfény bűbájt, de ő büntetni akar az elmúlt fél évért. Azonban ha ő is mocskosan játszik, én sem fogok másképp.
Szóval legyek újra a sofőrje? Biztosra veszem, hogy tudja az öltöny, ami rajtam van több ezer dollárba került, már nem szorulok rá a pénzére, és nemet kéne mondanom, de a napfényen járás most az elsődleges célom. Elégedetten elvigyorodom, mikor a kecses ujjával böködni kezd, hogy elálljak az útból.
-Rendben, leszek a sofőröd, és a testőröd is. – felelem neki komolyan. Elöntenek az emlékek, mikor a visszapillantóban egy röpke pillanatra találkozott a tekintetünk. Azonban gyorsan el is hessegetem ezt.
-Mikor kapom meg a nagyfényben járást? Mennyit kell érte dolgoznom? – kérdezem tőle, és utána megyek az íróasztal másik felére. Ha azt hiszi megszabadult a közelségemtől, téved. Most, hogy tudom, mennyire zavarba tudom hozni, még inkább ezt fogom tenni.
-Mond csak Alona, ha a testőröd leszek, a közel kell lennem hozzád ugyebár. – itt a revans ideje. – Nálad is fogok lakni?  – kérdezem tőle közel hajolva ismét hozzá. – Esetleg veled aludni? – kérdezem pimaszan vigyorogva. A kezem a csípőjére teszem és még közelebb vonom magamhoz.  – De tudnod kell, hogy pucéran alszom mióta vámpír vagyok. – suttogom a fülébe, és finoman be is harapom a fülcimpáját, majd a nyakába csókolok. Innen már nem volt visszaút, ideje volt bevetni a külsőmet ellene, és ezt a szexuális feszültséget, amit már jó ideje mindketten tagadunk.
~ 22  ~ ~
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Hétf. Nov. 02, 2020 7:46 pm

• Nash & Alona •

-Nothing breaks like a heart-
Kevés olyan dolgot tudnak nekem mondani, ami annyira meglepne, hogy belém fojtsa a szót, de Nashnek természetesen ez is ugyanúgy sikerül, mint anno beférkőznie a bőröm alá. Az a "befejezted" olyannyira nagyképű és gőgös megnyilvánulás és én annyira nem vagyok ehhez hozzászokva, hogy el is akad a szavam és csak fortyogok a dühtől. Meghalt volna a nőért, aki fontos neki? Nem hiszem el, hogy ezt most így kimondta és válaszul nem is tudok akkor rögtön semmit se mondani, csak bámulok rá dühösen, összeszorított szájjal és igyekszem megemészteni azt, amit mondott. Fontos voltam neki. Igen, ezt sejtettem abból, hogy halandóként képes volt a védelmemre kelni, de így kimondva megint más. Már-már megható, de egyben dühítő is.
-Ugyan már! Mégis mi méltóságos abban, ha meghalsz valakiért úgy, hogy esélyed nem volt elmondani neki, hogy fontos számodra?- morgom halkan, összeszorított fogakkal, miközben farkasszemet nézek vele, aztán sóhajtok egyet és a pillantásom is megenyhül valamicskét.-És milyen érzés lett volna számomra végig nézni a halálod úgy, hogy tudom, megmenthettelek volna? Képtelen lettem volna végig nézni és soha ne is kérj tőlem ilyet!- vágom a képébe sziszegve, majd elfordulok és megpróbálok úrrá lenni a gondolataimon és az érzéseimen. Fogalma sincs róla, hogy hányszor kellett már végig néznem egy-egy szerettem halálát, így aztán nem is értheti, hogy miért lettem volna képtelen hagyni, hogy Ő is meghaljon. Ráadásul épp miattam. Azt már nem. Nem tudnék azzal a tudattal élni, hogy azért halt meg, hogy engem megmentsen. Azzal a tudattal viszont, hogy amiatt lett vámpír, mert megmentett és, ha nem is emberként, de tovább létezik, azzal már együtt tudok élni. Az sem érdekel, ha az örökkévalóságig gyűlölni fog. Legalább nem leszek nagy dilemmába amiatt, hogy bele vagyok-e zúgva vagy sem.
-Nos, ha mellettem maradtál volna, akkor ez nem történik meg, de te elszaladtál, mint egy hisztis gyerek. Sajnálom, hogy ebbe páran belehaltak, de már nem tudok mit tenni.- vágom oda a válaszomat, mert az ártatlanok élete már rég nem hat meg annyira, mint egykor. Én is egy ártatlan lány voltam, akit meggyilkolt valaki, hiszen végtére is az volt a gyilkosom, aki megerőszakolt. Miatta kellett ezt az életet választanom és még nagyon sok minden mást is elveszítettem amiatt a rohadék miatt. Mégsem sajnált senki. Járulékos veszteség voltam. Ilyenek mindig voltak, vannak és lesznek is. Nagyon sokan meghalnak manapság, akiknek nem kellene, mondhatni, az erősebb kutya b.szik.
-Az sosem baj, ha dühös vagy. Ez is bizonyítja, hogy nem vagyunk mi annyira üres és lelketlen lények, hiszen akkor érzelmeink sem lennének. Azonban idővel meg kell tanulnod ezeken uralkodni, de ne aggódj. Menni fog. Sok más vámpírnak sikerült már.- világosítom fel már jóval nyugodtabban, hiszen nekem is megértőnek kell lennem vele, mert most teljesen más számára minden, mint amilyen volt. Valószínűleg meg is változott, csak nem tudni, hogy jó avagy rossz irányba. Az apja halála amúgy is megváltoztatta és, ha megmaradt annak a keserű, magába fordult lénynek, ami akkor volt, akkor érthető a dühe.
A legdurvább érzés az egészben az, hogy nem ÉN voltam mellette. Nem engedte, nem akarta, inkább elhagyott. Elmenekült. Pedig Én akartam segíteni neki megérteni és feldolgozni ezt az egészet. Mellette akartam lenni és látni, hogy boldogul. Mondjuk a tudat, hogy azért mégsem volt egyedül valamicskét vigasztal, de akkor is haragszom rá. Itt hagyott a francba, most meg visszakúszik, amikor rájött, hogy mégis csak szüksége van tőlem valamire. Nem fogom én azt olyan könnyen megadni neki. Kiváltságos dolog egy ősboszorkától ilyesfajta ajándékot kapni és ki is kell érdemelni, de persze, megoldani mindent meg lehet.
-Ennek örülök.- bólintok csak végül, mert olyan sok minden zajlik a fejemben, de nagyon nagy részét ennek nem mondhatom ki. Nem engedhetem, hogy belelásson az elmémbe és meglássa, hogy mennyire megbántott azzal, hogy itt hagyott.
Közelebb lép hozzám. Túl közel. Túl kellemes az illata és túl lehengerlő az a magabiztosság, ami most árad belőle. Túl szexi lett azzal, hogy vámpírrá tettem, így most azért egy picit bánom talán, hogy megtettem. Igyekszem persze rezzenéstelen arccal felpillantani rá és egy pillanatig sem hagyni, hogy meglássa, mennyire felizgat a közelsége. Ez már régebben is így volt, amikor egy kicsit közelebb kerültünk egymáshoz, csak akkor még könnyű volt ellenállnom, mert nem volt olyan pofátlan, hogy incselkedjen velem.
-Tudom ajánlani a harcművészetek valamelyikét és, ha nagyon szeretnéd, van pár prosti a klubban, akiken kiélheted magad. Nem mondhatod, hogy nem segítettem...- kúszik aljas, ördögi mosoly az arcomra, hiszen tudom én, hogy engem akar zavarba hozni, de korábban kell ahhoz felkelnie, hogy ez sikerüljön neki. Nem engedhetem meg magamnak azt a luxust, hogy ennyire kiismerjen. Most nem, mert én sajnos már nem tudom, hogy Ő kicsoda.
-Szóval, szeretnél újra a napon járni. Ez nem olyan egyszerű ám, mint gondolod és kénytelen leszek cserébe én is kérni valamit.- köszörülöm meg végül a torkom, majd mutatóujjammal a mellkasára bökök és finoman odébb tolom magamtól, hogy aztán az íróasztalom mögé sétálhassak. Igen. Gyáván az asztalom mögé bújok, de szükségem van egy kis térre.-Tehát, a kérdés az, hogy hajlandó vagy-e visszajönni Nekem dolgozni? Esetleg a sofőr posztot bővíthetjük egy kis testőrködéssel is.- gondolatban azért hozzá teszem még, hogy úgy legalább rajta tudom tartani a szememet és amúgy is azt akarom, hogy a közelemben legyen. Mielőtt bármit is tennék érte, meg kell enyhülnie. Az, ha engem örökké utálni fog, megkeserítheti az egész vámpír létét.

NOTE: Cuki

Vissza az elejére Go down
Vámpír

Nash Faraday
Chatkép :
Nash & Alona - Nothing breaks like a heart D9ebf25134d3ffe0fb0141465c92c6ffc80b4290

Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Kerem Bürsin
Hozzászólásaim száma :
8
Pontjaim :
6
Pártállás :
  • Semleges

Kedvenc dal :

Tartózkodási hely :
Washington DC
Korom :
35
Foglalkozásom :
Söfőr&Testőr


Nash Faraday

Elküldésének ideje -- Pént. Okt. 30, 2020 9:43 pm

Alona&Nash
I don't need you to light up my world.
Just sit with me in the dark...
Persze, még az én hibám, hogy átváltoztatott, és leléptem. Mégis mit gondolt? Maradok? Ezek után? Inkább nem is szólok neki vissza semmit, csak várom, hogy elmondja az úgy is érdektelen véleményét.
-Befejezted? – nézek rá zsebre tett kézzel nem mutatva érdeklődést.
Felesleges vele vitázni, úgy is azt hiszi, neki van igaza, pedig most nagyon téved. Azonban, amikor azt mondja, többet kaptam tőle, mint, amit egy ember kaphat, muszáj mondanom valamit.
-Igen, meghaltam volna méltósággal, a nőért, aki fontos nekem. – nézek rá, és igen készen álltam életem adni érte, de nem így, nem ilyen szörnyként ébredve. Fontos volt nekem igazán, de most képtelen vagyok rá a barátomként tekinteni, nem megy.
-Többet? Ez neked élet Alona? Öltem, ártatlanokat! Ez nem olyan, mint a katonaságon, ezek tényleg ártatlanok voltak…– mordulok fel, és igen, oda a híres önuralmam. Ez a nő képes volt kiborítani engem egy másodperc alatt. Pedig nyugodt akartam maradni, higgadtan elmondani a véleményem, de képtelen vagyok rá. A vámpír lét megváltoztatott belsőleg is. A ridegséget a fájdalmat, amit emberként átéltem, érzem magamban továbbra is, de a másik oldalon sokkal könnyebb ebből kibillenteni. A vér, a vágyak a szenvedély, ez mind nőtt bennem. Dühös akarok lenni rá, és igen az vagyok, de érzem, hogy másodpercről másodpercre a közelsége elgyengít, mind mindig. Régen is ez volt, hatalmas önuralom kellett, hogy ne mutassam ki előtte az érzéseim vagy a gyengeségem. Tartottam tőle a két lépés távolságot. Aztán az édesapám halálakor ez megváltozott megnyíltam neki, és azóta minden csak rosszra fordult. Barátok lettünk, utána pedig többet kezdtem el érezni, olyat, amit nem lett volna szabad. Ez nem változott. Ha itt van mellettem, érzem, melegség árad szét bennem, és ez zavar. Dühös akarok lenni rá! De képtelen vagyok sokáig, ebben biztos vagyok. Elvégre igaza lehet, élek nem? Nem teljesen élet ez, de valamilyen szinten igen. Meg akartam halni, nem akartam ezt az életet, de egy másik vámpír, Francesca segített nekem ezekben a nehéz hónapokban, és megmutatta, még van jövő számomra. Azt viszont a mai napig nem értem, ő miért nem segített a napfény dologban, hiszen ő is napfényben járt. Miért terelt Alona felé? Mi célja volt ezzel?
-Igazad van, nem kéne kiabálnom, és így viselkedni, de nem tudok gátat szabni a dühömnek, érted?- mordulok fel. – Leléptem, mert elárulva éreztem magam. – teszem hozzá őszintén, és tényleg igaz. Volt valaki mellettem? Igen, de nem tudom hallani akarja e a részleteket. Bevallom meglepnek szavai, miszerint még maradt bennem emberi, elvégre megmentettem őt, ez nem tűnik csak el úgy. Igaz? Nem tudom. Vannak emberi érzéseim, de a vámpír létem túlságosan elnyomja őket. Még fél évvel később sem tudom teljesen kontrollálni. Igen, segítettek ebben, de még idő kell, és most segítség is, amit kénytelen vagyok Alonától kérni.
-Volt, aki segítsen. – felelem komolyan és nem is akarok többet elárulni neki. Nem kell tudnia arról, hogy egy nő volt az, még a végén megkeresné, aztán lenne csak szép kis vérfürdő, és egyikük sem akarom holtan látni. Alonára dühös vagyok, de ezt nem kívánom neki. Nehéz helyzetben voltam, kellett az a napfényben járás, és nincs mese, valahogyan csillapítanom kellett a dühöm. Csak egy dolog ugrik be, ami eddig is segített, de a szex csak átmeneti megoldás. Meg kéne bocsájtani neki, de nem tudok, még nem. Azért arra jó lesz, hogy kicsit cukkoljam őt. Közelebb lépek hozzá, túl közel is, hogy talán zavarba jön ettől.
-Mond csak Alona, van ötleted mivel tudnám csillapítani ezt a mérhetetlen dühöt és vágyat, amit érzek?- biccentem oldalra a fejem egy halvány mosollyal. Igen határozottan jó ötlet őt cukkolni így, talán ha szexuálisan érdeklődik irántam, akkor a napfény bűbájt is megkaphatom. Nem szép őt így kihasználni, hiszen a barátom volt, de sok választásom nincs.
~ Nothing breaks like a heart~ ~
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Hétf. Okt. 26, 2020 9:09 am

• Nash & Alona •

-Nothing breaks like a heart-
Nem akartam Őt itt látni. Nem akartam, hogy mindent összezavarjon, bár ezzel már elkéstem, hiszen itt van, de amit a leginkább nem akartam az az, hogy lássa rajtam, hogy mennyire összezavar a jelenléte. Egyrészt mérhetetlen örömmel tölt el, hogy életben van, hiszen az utóbbi pár hónapban nem tudtam, hogy mi lehet vele- oké, ha akartam volna kinyomozom és kész, de tiszteletben tartottam a döntését, hogy nem kér belőlem. Másrészt borzasztóan dühös vagyok rá, amiért lelépett. Életet adtam neki, megmentettem erre Ő nekem esett és elment mintha hibát követtem volna el azzal, hogy olyanná tettem, mint amilyen én is vagyok. Erre ő lelép. Még szép, hogy meg vagyok sértve. De ez most nem is számít, mint ahogy az sem, hogy milyen tiszteletlenül beszél velem. Végtére is, már nem dolgozik nekem. Ettől függetlenül pontosan jól tudja, hogy mivel tud megsérteni és nem is rest felhasználni ezt ellenem. Szavai hallatán gyilkos pillantást vétek rá és közelebb lépek hozzá.
-Nem, mintha bármiféle magyarázattal tartoznék neked, de mivel a legutóbbi sofőröm szó nélkül lelépett és magamra hagyott, találnom kell valakit a helyére...- válaszolom szándékosan nem reagálva a kínosabb részre és természetesen, az arcomról se lehet leolvasni sem azt, hogy mennyire fájt, hogy Őt elvesztettem, sem azt, hogy milyen nehéz döntés volt ezt tenni Vele.
-Ne merészelj engem kioktatni, Nash. Meghaltál volna, ha nem csinálok valamit és azt nem hagyhattam. Nem volt idő végig gondolni, hogy vajon Te mit akarsz.- lestem rá fagyos tekintettel, hiszen azt várná az ember, hogy hálás legyen, amiért életet adtam neki, erre Ő ezt vágja már megint a fejemhez. Dühös, mert nem ő hozta meg ezt a döntést meg ki tudja még, hogy mi miatt, de nem haragszok. Nem is tudnék, mert valójában engem is furdal a.... van nekem olyanom egyáltalán?
Miközben felsétálok az irodámhoz, végig magamon érzem a dühös pillantását, de nem érdekel. Megtámadni úgysem merne, másrészt meg, még mindig sokkal erősebb vagyok, mint ő, vagy legalábbis valamennyivel tapasztaltabb és erősebb vagyok, szóval nem félek tőle. Amúgy sem hiszem, hogy az, aki egykor megmentette az életemet, most képes lenne bántani.
Ahogy felérünk, már közli is, hogy mit szeretne, nekem pedig csodálkozásom hatására felszaladnak szemöldökeim. Ki akar menni újra a napfényre? Mi a fene?
-És azt hiszed, hogy azzal, hogy megjelensz itt és sértegetsz, eléred, amit akarsz?- lesek rá talán túl negédesen is, mint várható lenne de a pillantásom épp annyira rideg, amennyire kell, miközben felállok és két tenyeremen megtámaszkodok az asztalomon.-Amúgy sem tartozom neked semmivel. Többet kaptál tőlem, mint azt egy ember remélhetné. -sziszegem dühösen, mert ez aztán végképp kiborít. Ahelyett, hogy áldásként tekintene arra, hogy erőssé és már-már sérthetetlenné tettem, még itt követelőzik nekem. Megáll az eszem! Én vagyok az egyetlen, aki hálás azért, hogy egykor egy vámpír volt olyan kegyes és megmentett a haláltól?
-Ha az átváltozás kiölte belőled, akkor sosem volt benned igazán, bár ezt kétlem. Ott van az, csak elvakít a düh. Nem lehet gonosz az, aki képes volt egy magamfajta lényért az életet adni.- lesek rá kutakodón, majd hátrébb lépek az asztaltól és fel-alá kezdek járkálni az irodában. Tudnék neki segíteni, de nem kaphatja meg ilyen egyszerűen azt, amit akar. Előbb be kell látnia, hogy milyen csodás ajándékot kapott és amúgy is látnom kell, hogy tényleg nem lett szörnyeteg. Na jó. Valójában, csak szeretném, ha elérhetném nála, hogy ne utáljon.-De ugye, mit is tudhatsz te erről? Nem hagytad, hogy segítsek, csak leléptél. Legalább volt valaki melletted, hogy segítsen?- kérdezem kíváncsian - talán szándékosan terelve kissé a témát-, hiszen fogalmam sincs, hogy teltek az első hónapjai. Ha mellettem lett volna, most biztos nem lenne ilyen: dühös, keserű és arrogáns. Nem, mintha nem lenne őrülten szexi ez az új Nash, aki most elém sétált, de nem így kellene látnia a dolgokat. És főleg nem örülök, hogy ennyire utál, amikor nekem olyan nagyon sokat jelentett. Hát nem látja be, hogy azért mentettem meg, mert fontos volt nekem? Vagy mert nem akartam, hogy épp miattam haljon meg?

NOTE: Cuki

Vissza az elejére Go down
Vámpír

Nash Faraday
Chatkép :
Nash & Alona - Nothing breaks like a heart D9ebf25134d3ffe0fb0141465c92c6ffc80b4290

Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Kerem Bürsin
Hozzászólásaim száma :
8
Pontjaim :
6
Pártállás :
  • Semleges

Kedvenc dal :

Tartózkodási hely :
Washington DC
Korom :
35
Foglalkozásom :
Söfőr&Testőr


Nash Faraday

Elküldésének ideje -- Vas. Okt. 25, 2020 2:43 pm

Alona&Nash
Nothing breaks like a heart.
Zsebre tett kézzel hallgatom őt, és igyekszem nem pofákat vágni, és higgadt maradni. A stílusa cseppet sem változott, az egyszer már biztos. Valamiféle elégedettség tölt el, hogy sikerült túljárnom az eszén, és leszervezni ezt a találkozót, holott sejtem, hogy visszakapom még bőven. Amikor megjegyzi, hogy milyen kis parancsolgató lettem, akaratlanul is elmosolyodom. Ezt már nehéz lepleznem, mert mintha tetszene neki, és igen, megfeledkezem arról, mennyire dühös is vagyok rá. Ha sejtené mi jár a fejemben, biztosan nem mosolyogna, inkább dühös lenne. Tény, hogy a vámpír léttől picit más lettem. Ridegebb? Igen, de merészebb is, és néha nem tudom kontrollálni a szavaim, vagy az érzéseim, ez pedig zavar, mert én a higgadtság és a megfontoltság embere voltam mindig is. Az emberi létemmel pedig úgy néz ki ez is lassan eltűnik, mert túl sok érzelem kavarog bennem.
Amikor elindulunk felfelé, látom rajta, hogy leplezni próbálja a zavarát, ami nagyon is tetszik nekem. Ezt a hajdobálást már az elején kiismertem nála, mikor még a sofőrje voltam, semmi több. Zavarban van? Kényelmetlen neki a jelenlétem? Helyes! Ez is a célom. El fogom érni, hogy szerezzen nekem napfényen járást, mert ez a sötétség, amiben élnem kell lassan kiforgat önmagamból. Nem tudok annyira higgadt maradni, mint régen. Tudom nem csak a sötétség a hibás igazából, hanem a vámpír létem, de talán a napfény enyhít majd ezen. Mindemellett nem tudok így élni, már ha életnek lehet ezt nevezni. Teljesen korlátozva vagyok az éjszakára. Szóval valahogy el kell nyernem ismét a bizalmát, miközben nekem félre kell tennem azt a fájdalmat, amit okozott. Még, hogy másik sofőr? Jó vicc volt, de ha így akar játszani, legyen.
-Másik sofőrt? Minek? Hogy őt is átváltoztasd? – kérdezem tőle komolyan. Olyan érzésem van, mintha eldobna, mint egy szememet. Ez a sofőr itt kudarcot vallott, keressünk mást. Mintha az a barátság pótolható lenne, amink van.
-Mellesleg, ha elfogadsz egy tanácsot. Legközelebb szerezz jobb embereket, akik nem amatőrök, és kiszúrják a hamis életrajzot. – jegyzem meg szarkasztikusan. – Vagy neked nem ártana figyelned jobban, az helyett, hogy tönkreteszed mások életét. – igen ez kemény volt, de a bennem lévő harag nem akart múlni.
Amikor a lépcsőn haladunk felfelé akaratlanul is megbámulom a fenekét. Igen, ez a formás fenék még mindig nagy hatással van rám, ezt nem tagadhatom, vonzódom hozzá. Ha nem ezek a körülmények lennének, már a hátamon cipelném be őt az irodába ősember módjára, és megmutatnám neki igazán, milyen az, mikor én igazán bevadulok. Ezt azonban nem tehetem meg. Nem lehet, bármennyire is vágyom erre, főleg mióta vámpír lettem. Minden szexuális fantáziám tárgya őt lett, sőt, ha nővel voltam, is az ő arca lebegett a szemem előtt. Zavartan megigazítom a nyakkendőm, mert most ennek nincs itt az ideje.
-Nem fogok kertelni Alona… napfényen szeretnék járni. Ennyivel tartozol nekem azok után, amit tettél. -  nézek rá komolyan. Szépen kéne kérnem tőle? Talán, de túl sok düh van bennem ahhoz, hogy el tudjam neki felejteni. Másfelől tudom, nem ártana kedvesebbnek lennem.  
-Tönkretetted az életem, ami eleve elcseszett volt. Még azt a maradék jót is kiölted belőlem. – mérem végig dühösen őt. Továbbra sem ültem le, csak állok az íróasztala másik felében, és nézem őt, aki külsőre ennyire angyali, belül viszont… ördögi. Tudom, hogy ez nem teljesen igaz, megismertem őt, barátok lettünk, van benne jó, emberi is, de jelenleg képtelen vagyok rá így tekinteni.
~ Nothing breaks like a heart ~ ~
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Hétf. Okt. 19, 2020 9:10 pm

• Nash & Alona •

-Nothing breaks like a heart-
Mondanám, hogy meglepetés számomra az, amikor észre veszem a hallban, de a meglepetéseknek általában örülni szoktak az emberek, Vele kapcsolatban azonban milliónyi érzésem van. Fogalmam sincs, hogy mit keres itt, mint ahogy azt sem tudom, hogy mire számítsak tőle. Talán azért jött, hogy megbosszulja, amit vele tettem? Mert esküszöm, amilyen ridegen szól hozzám, még ezt is el tudnám képzelni, bár amilyen hangnemben én üdvözlöm, talán nem is kellene ezen csodálkoznom. Nem engedhetem meg azonban magamnak, hogy lássa rajtam, hogy valójában örülök neki. Örülök, hogy jól van és, hogy él, mert az utóbbi pár hónapban rengetegszer eszembe jutott, hogy vajon hogy boldogul és hasonlók, azonban tiszteletben tartottam a döntését, miszerint nélkülem akar mindezzel megbirkózni. Legalábbis azt, hogy elég durván leszidott majd eltűnt, így tudtam értelmezni. Nem kért belőlem és a segítségemből, mint ahogy azt is nyilvánvalóvá tette, hogy a vámpírlétből sem kért volna, ha rajta múlik. Én mégis örömet érzek amiatt, hogy él és jól van, bár sejtem, hogy mennyire nem volt egyszerű számára az utóbbi pár hónap. De miért nem hagyta, hogy mellette legyek?
-Tudhattam volna, hogy az az önéletrajz túl szép ahhoz, hogy igaz legyen.- sóhajtom kelletlenül, de valójában egyáltalán nem is sejtettem, hogy valaki olyan küldte azt a papírt, akit valójában nagyon is jól ismerek. Egy pillanatig sem fordult meg a fejemben, hogy Ő vár majd idelent a hallban, mert ha sejtettem volna, bele se mentem volna a találkozóba. Felzaklat a jelenléte és furcsa dolgokat ébreszt bennem már az is, hogy láthatom, ugyanakkor azt is pontosan jól tudom, hogy Ő mennyire nem örül nekem. Hiszen, legutóbb nyilvánvalóvá tette, hogy mennyire haragszik rám, amiért vámpírrá tettem. A gondolat azonban, hogy talán azért jött, hogy ártson nekem, olyan gyorsan hal el bennem, mint amilyen gyorsan érkezik. Nem, az nem lehet, hogy bántani akarna. Képtelen lennék róla elhinni azok után, amilyen kapcsolat volt köztünk. Még akkor sem, ha elvettem tőle a halálát.
-Igen, jól sejted.- varázsolom magamra a "jéghideg ribanc vagyok" mosolyomat, amit a hosszú éveim során már a legtökéletesebb védelmi rendszeremmé avanzsáltam. Nem szeretem kimutatni az érzelmeimet, mert azok gyengeséget sugallnak, úgyhogy tökéletesen megfelel nekem, ha egy érzéketlen ribancnak tartanak. Akár Nash is tarthat annak, bár talán ő az egyik olyan személy, aki nagyon is jól tudja, hogy ez nem igaz.-Milyen kis parancsolgatós lett valaki...- harapok mosolyogva az ajkamba, miközben alaposan végig nézek rajta. Nem úgy tűnik, mint akinek rosszul menne a sora, így aztán végképp nem értem, hogy mit keres itt? Ha olyan jól meg volt nélkülem, akkor most miért ácsorog mégis itt, az orrom előtt?
Olyasmiről akar beszélni, ami csak kettőnkre tartozik. Ezen el is mélázok jó pár pillanatig, miközben immár komoly arccal, kutakodó tekintettel bámulok az arcára. Talán, egy pillanatig még a fájdalom is látszódhat rajtam, amit azzal okozott, hogy egyszerűen csak elhagyott. Lelépett. Elment. Ezt a fájdalmat azonban gyorsan el is tüntetem és inkább újfent a fölényes mosolyomat veszem elő, miközben felszegem az államat. -Hát jó. Beszéljünk, de fogd rövidre, mert utána találnom kell magamnak egy sofőrt.- vágom oda szúrósan, szándékosan pillantásába fúrva az enyéimet, majd megindulok a lépcsők felé, miközben finoman hátra dobom a hajam. Csak ne lennék tisztában vele, hogy Nash pontosan jól tudja, hogy ilyenkor azért viselkedem ilyen tenyérbemászón, mert kényelmetlen helyzetben vagyok. Ettől függetlenül büszkén lépkedek fel a lépcsőn, majd onnan végig a folyosón az irodámig, ahol aztán kitárom az ajtót és egy erőltetett mosoly kíséretében intek neki, hogy akár be is jöhet de természetesen, csakis utánam.
Lassú, elegáns mozdulatokkal lépek oda a székemhez, amibe aztán leereszkedek és kényelembe helyezem magam, hogy aztán kíváncsi pillantásomat rá szegezzem.
-Nos, hallgatlak. Miről akarsz velem beszélni?-biccentem kissé oldalra a fejem, bár be kell valljam, miközben a válaszát várom, kihasználom újra az alkalmat arra, hogy alaposan megnézzem magamnak. A vámpír lét, ha lehet, csak még tökéletesebbé tette. Jól néz ki és a kisugárzása is olyan... izgató. Halandóként sem volt semmi, de most pláne tetszik. Öreg hiba. Hiszen, épp az Ő esete mutatta meg nekem, hogy mennyire nem jó, ha az ember kedvelni kezd bárkit is, legyen az halandó vagy akárki más. Hiszen ennek volt köszönhető, hogy most olyannyira utál és megvet.

NOTE: Cuki

Vissza az elejére Go down
Vámpír

Nash Faraday
Chatkép :
Nash & Alona - Nothing breaks like a heart D9ebf25134d3ffe0fb0141465c92c6ffc80b4290

Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Kerem Bürsin
Hozzászólásaim száma :
8
Pontjaim :
6
Pártállás :
  • Semleges

Kedvenc dal :

Tartózkodási hely :
Washington DC
Korom :
35
Foglalkozásom :
Söfőr&Testőr


Nash Faraday

Elküldésének ideje -- Hétf. Okt. 19, 2020 2:48 pm

Alona&Nash
Nothing breaks like a heart.
Félre kellett tennem minden haragom és büszkeségem. Egyszerűen nem tudtam tovább így élni, bár ez nem volt élet, csak szenvedés. Minden pillanatban a vért kívántam, nagyon, és nem tudtam gátat szabni az éhségemnek, pedig nagyon próbáltam. Emberekből táplálkoztam, és bizony öltem is. Nem öltem Irak óta, akkor pedig a hazámért tettem, most pedig állat módjára csak a vér miatt. Azonban még más valami is nagyon felerősödött bennem a szexuális vágy, egyszerűen magamra sem ismertem. Mi ebben a létben jó, ha csak másoknak ártunk vele? Ennyire megérné az örökkévalóság? Ez is csak szemfényvesztés, mert a vadászok miatt nehéz sok évet megélni így. Vagy tévedek? Ez már nem én voltam, hanem valami más. Valakinek túlzás lenne nevezni, én is ragadozó lettem.
Nash Faraday tényleg meghalt azon az estén, mikor a vadász legyőzött, és helyére valaki más lépett, egy szörnyeteg. Haragudtam Alonára, nagyon is, másnap, mikor vámpírként ébredtem ezt a szemére és vetettem, majd eltűntem, mit sem sejtve arról, hogy másnap reggel fájni fog az ablakon beszűrődő nap fénye. Alona nappal is mutatkozott, képes volt rá, tehát biztosan van mód arra, hogy nekem is lehetséges legyen. Azóta igyekszem nem megkeresni őt, mások által elérni a fényben járást, de nem tudom, magamra maradtam, már nincs senkim se. Szóval igen, a szükség nagy úr bizony, és én szerettem volna újra érezni a nap sugarait a bőrömön az nélkül, hogy égetne, vagy meghalnék. Nehezen találtam rá, de végül mégis sikerült. A klubbot áthozta Washingtonba, és ő is ide költözött. Megtudtam azt is, hogy új sofőrt keres. Ez fájt, nem kicsit. Miért nem keresett? Talán szóba nem álltam volna vele, de mi van ha mégis? Legalább megpróbálhatta volna. Most meg lecserél engem, holott barátok voltunk, nem csupán egy sofőr voltam neki. Erre tessék… Hát ennyivel igen is tartozik nekem! Nathan Brooks néven jelentkezem az állásra egy olyan hamis életrajzzal, ami igazán kedvező lesz neki. Oda mentem az új klubjába, ami szinte majdnem ugyan olyan, mint az előző, legalábbis nekem úgy tűnt. Mikor megérzem az emberek illatát, a vér illatát, nagyon nehezen uralkodom az éhségemen, de tudom, most kénytelen leszek. Leülök az egyik bőr fotelbe, és várom, hogy felbukkanjon a nő, aki tönkretette az életem. Várok egy ideig, mire észreveszem őt, és meg mernék esküdni, hogy még a pulzusom is emelkedik, már ha van olyan nekem, még abban sem vagyok biztos. A haragom ugyan megmarad, de az, amit ő váltott ki belőlem annyi hónapon át, az nem változott. Figyelem őt egy ideig, az arcát, a formás idomait, majd az arcán eluralkodó dühöt. Odajön elém, és persze kérdőre is von. Én egy halvány mosolyt ejtek felé, majd megigazítva az öltönyöm kelek fel a fotelből, és nézek farkaszemet vele. Játék indul főnökasszony! A kérdéseire pedig egy gunyoros mosollyal válaszolok. Még kérdezi, hogy mit keresek itt? Azok után amit velem tett ennyi szava van hozzám? Jól sejti, hogy bizony soha többé nem akartam őt látni, de mégis muszáj lesz. Ez van, bele kell nekem is törődőm, és neki, mert amíg meg nem kapom, amit akarok, nem megyek sehová.
-Nem is akarlak még látni sem elhiheted, de van, ami nem tűr halasztást, és amiről beszélnünk kell. Úgy is velem lett volna találkozód, szóval felesleges a „ nincs időm” kifogás, mert ismerlek már ennyire. – felelem neki annyira ridegen amennyire csak lehet.
-Jól sejtem, hogy az irodád az emeleten van?– nézek rá kérdően. Nem tűrök ellentmondást, mert kell nekem az a napon járás, és bár lehet nem a legjobban közelítem meg a dolgokat, mert végül is szívességet kérek tőle, de a haragom és a fájdalmat, amit okozott sajnos nem tudom leplezni.
- Beszéljünk ott.- jelentem ki, és most nem az alkalmazottja vagyok, nem érdekel, ha meg is sértődik rám, vagy pimasznak nevez.
-Nem hiszem, hogy másokra tartozna, amit mondani akarok. – teszem még hozzá, közben továbbra is nézek, azokba a viharos sötétbarna szemekbe.
~ Nothing breaks like a heart ~ ~
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Vas. Okt. 18, 2020 10:13 pm

• Nash & Alona •

-Nothing breaks like a heart-

Imádom, amikor minden olajozottan működik. Amikor időben megérkezik az áru, a pénz, a dolgozók, a Dj és mindenki más, akiknek köszönhetően ez minden áldott este lehetővé válik. Természetesen nekem sem szokásom a babérjaimon ücsörögni, hiszen az üzleti ügyeket még mindig én magam irányítom és ez nem azért van így, mert ne bíznék meg senki másban a világon -na jó, talán ez is közre játszik-, hanem azért, mert szeretem én is kivenni a részem az egészből. Hiszen, hogy is nevezhetném amúgy a saját klubbomnak?
Amúgy is, az öröklét meglehetősen unalmas lenne, ha nem csinálnék soha semmit. Épp ezért megyek el szívesen a városba ide-oda, hogy újabb ötletekkel bővítsem a kínálatunkat vagy épp a vendégekkel ismerkedek és ápolom a kapcsolatokat. Elég sokan vannak, akik örömmel fogadták, hogy áthelyezkedtünk Washingtonba, mert valamiért ennek az egész őrületnek épp ez lett a csomópontja. Gondolom ebben az is közre játszik, hogy Bastien is a városban tartózkodik, de ez még nem kellene azt jelentse, hogy a világ minden természetfeletti lénye ide jön. Már pedig, egyre inkább az a gyanúm, hogy ez így van és, mivel én rendes nőszemély vagyok, nem is teszek különbséget egy vérfarkas vagy épp egy boszorkány pénze között. Mindenkit szívesen látok, ugyanakkor a sok teendő általában azt eredményezi, hogy bővítenem kell a csapatot. Sofőr posztra például jó ideje nem vettem fel senkit, magam sem értem miért. A legutóbbival túlságosan kaotikus lett minden. Nash remekül végezte a feladatát, ahogy egy jó katonához illik és bár nagyon vonzódtam hozzá, végül kicsúszott a kezemből az irányítás. Képes lett volna meghalni értem, de én nem tudtam volna ezt végig nézni, szóval megtettem, amire megesküdtem, hogy soha nem fogom: átváltoztattam egy halandót. Ezzel nem lenne semmi baj, ha nem önös érdekek vezéreltek volna, mert hiába is mondogattam én magamnak, hogy Érte teszem, mert még fiatal volt ahhoz, hogy miattam meghaljon. A valódi oka az volt, hogy Én nem akartam, hogy ez történjen. Nem akartam elveszteni sem azzal a tudattal élni, hogy az életét adta az én semmit sem érő lelkemért. Azonban ez balul sült el. Megharagudott. Nem is kicsit és miután a szememre hányta, hogy nem akart szörnyeteggé válni, lelépett. Eltöprengtem azon, hogy vajon engem is annak látott-e az idő alatt, amíg nekem dolgozott, de végtére is, most már mindegy, nem?
Fáradtan sóhajtok egyet, ahogy feltörnek az emlékek, majd kész akarva visszazárom őket Alona kis dobozkájába a többi fájdalmas emlék mellé, miközben az irodába az előtér felé sétálok. Az új jelentkező egy bizonyos Nathan Brooks, akinek több éves tapasztalata van mások szállításában, úgyhogy ígéretesnek tűnik, bár nagyon remélem, hogy pocsék a természete és mellé még ronda is, mert még egyszer nem akarom eljátszani azt, ami Nash-el történt. Kerül-fordul eszembe jut, hogy vajon merre lehet, de igyekszem nem is tépelődni ezen. Elment és kész.
Kíváncsian lépek a hallba és mérem végig a terepet, miközben rendületlenül sétálok előre. Próbálok idegen arcot keresni vagy valakit, aki úgy nézhet ki, mintha épp állásinterjúra érkezett volna, de a legtöbb embert ismerem. És az a baj, hogy az egyik bőrfotelban egy olyan ismerős arc bukkan fel, amire egyáltalán nem számítottam. Jobb ötlet híján, először inkább elhaladok előtte, mintha észre se vettem volna, de aztán képtelen vagyok tovább menni. Megtorpanok, sóhajtok egy nagyot és megpróbálok erőt meríteni, bár fogalmam sincs, hogy honnan.
-Ha jól emlékszem, azt mondtad, hogy soha többé nem akarsz látni meg még hasonló ocsmányságok, amiket inkább fel sem idéznék.- szólalok meg, de egy idegen azt gondolhatná, hogy magamban beszélek, mert csak az utolsó szavaim elhangzása után pillantok a férfira.-Mit keresel itt, Nash?- fordulok végül felé türelmetlenséget játszva, de valójában olyan ideges, izgatott és talán egy cseppet még rémült is vagyok, mintha épp az Ördög jött volna el a lelkemért. Nem tehetek róla. Nagyon kedveltem, igazán, de piszkosul megharagudott rám. Fogalmam sincs, hogy mire számíthatok Tőle.

NOTE: Cuki

Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom

Elküldésének ideje --
Vissza az elejére Go down
 
Nash & Alona - Nothing breaks like a heart
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Alona & Alexis
» Alona & Sandra
» Alona & Solomon
» Alona & Felix - Do you fear Vampires?
» Katherine & Alona - Psycho chicks in the house

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Archivált játékok-
Ugrás: