Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dianna Aldrige


Begyüjtõ

Leta Holden
Chatkép :
Dianna Aldrige E4e3b7e369f7237b4b5d3a51df5ffb1b47bd502e
Szerepkör :
vezérkari koalíciós tag
play by :
jodie comer
Hozzászólásaim száma :
57
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Szimpatizáns

Fő képességem :
● most boooring question ever ●
Tartózkodási hely :
● washington dc ●
Korom :
31
Foglalkozásom :
● trainer of all the trainers ●


Leta Holden

Elküldésének ideje -- Vas. Feb. 02, 2020 4:35 pm

gratulálunk, elfogadva!  
isten hozottjátékosaink között!  

Kedves Dianna!  Cute

Végre egy Begyűjtő, el sem hiszem!  Aztaaaaa Kíváncsi voltam, milyen gyorsan csapnak majd le erre a karakterre, de még én magam is meglepődtem, hogy valakinek ennyire hamar megtetszett. Természetesen örömöm határtalan, hiszen a származásod nem semmi... a befolyásos emberi uralkodói kör egyik életben hagyottjának a leszármazottja vagy, aki most főállásban a természetfeletti koalíciót erősíti és kvázi a bérgyilkosukként segíted őket, hogy véletlenül se törhessen meg a hatalmuk. Magad mögött kellett hagynod a megszokott életedet és beilleszkedni egy új létezésbe, ami merőben más, mint az addigi és egyáltalán nem nyerte el a tetszésedet. Vajon meddig fogod bírni?

Menj, foglald le az arcodat, aztán irány a játéktér! Jó szórakozást!  Cute


Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szomb. Feb. 01, 2020 9:25 pm
Dianna Aldrige

 ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉  

A legkeményebb acélt képtelenség meghajlítani, azt csakis megtörni lehet.



az önfeláldozó

Dianna ambiciózus, karrierista, eltökélt, akaratos, hangos és vad. Volt. Nem ismerte a határait, az erőforrásait sosem a számára legkecsegtetőbben sikerült menedzselnie, mindig ideje korán kiaknázta azokat. Bizalmatlan volt az emberek irányába… talán ez az egyetlen dolog, ami még ma sem változott meg. Az állatokat szerette, mivel a kommunikációs igényük nagyjából az emberi szükséglet felével ha egyenlő volt. Szeretett dominálni a kapcsolataiban, legyen szó párkapcsolatról, üzletről, vagy a családi berkekről. Lojális akart lenni. Mindig és mindenkor. Hatalmas megfelelési kényszer alakult ki nála már egészen csepp korában, nemsokkal húga megszületése után. Szeretett példamutató, motiváló nagytestvér lenni, titkon mindig is sejtette, hogy számára ez így rendeltetett, hogy védelmezővé kellett válnia. A közegnek köszönhetően amibe megérkezett, szinte azonnal a családja lett az élete. Apja befolyásossága azt eredményezte, hogy mentalitásában hamar szerepet kapott a tettek súlya, szerepe és jelentése. Azonosulni tudott a mártír szereppel.
---
Dianna ma üres. Egy folyamat, egy gondosan összerakott rendszer. Nincsenek gondolatai vagy ha vannak is, akkor kizárja azokat. Nem érzi azt amit kellene, dühöt, fájdalmat, mérget és elégedetlenséget. Nem érez már semmit. Ürességet érez. Érzi, hogy az embersége, a jelleme el lett pusztítva. Fémet érez, hideg fémet, mely minden bizonnyal a szívére kötött.
Nem néz tükörbe, mert nem tud azonosulni az ottlátottakkal. A többszörösen törött orral, a bevérzett szemekkel, a heges orcával és a letörött fogakkal. Azokkal a sárga, szuvas, büdös fogakkal. A vézna és megviselt, napról-napra fáradó, leköszönő, öregedő testtel. A megereszkedő melleit, valamint a kóbor, kisszámú ősz hajszálait pedig különösen nem szívleli. Nem érzi magát nőnek a göncökbe amiket hord/hordani kényszerül, de titkon mindig hálás mikor nem egy dior, vagy chanel kiegészítőt kell kidobnia, olyan ürüggyel, hogy azt áthatja a rohadó vér szaga.
 
 
 1990.04.18

mila kunis

begyűjtő
a karakterem canon



szerepkör

Az izmaim megfeszülnek, majd elernyednek. Összeesem. Zihálok, orromból patakokat megszégyenítő sebességgel ömlik a vér. Fáj a lélegzés, a levegővétel és úgy önmagában az élet is. Már ha ezt annak lehet nevezni. Ha valaki a múltamból most látna, szinte biztos vagyok benne, hogy rám sem ismerne. Én is alig ismerek magamra. Nem vagyok az a típus, aki szeret a régmúlton rágódni, mégis mostanában egyre többször kapom magam azon, hogy merengek. Hogy lélekben valahol máshol vagyok, egy jobb, színesebb, nyugalmasabb és biztonságosabb helyen. A történelmemben. Azokban az időkben, mikor még aktatáskát hordtam, kontyba fogtam a hajamat és minden hétköznap a meló után egy hűtött üveg rozé várt haza Gabe isteni főztje kísértében. Valószínűleg csak azért szeretek nosztalgiázni, mert úgy érzem ez tart bennem egy minimális emberséget. Ám csak egy olyan aprót, amit más nem érezhet meg, vagy ölhet ki belőlem itt. Itt, vagyis ezen a végtelenül elbaszott helyen, egy végtelenül elbaszott szituációban, melyben úgy érzem percről-perce egyre inkább kikopik testemből a lélek.
- Pattanj fel, Di - szólnak rám ridegen, úgy mintha a kérés jelenesetben könnyen megvalósíthatónak bizonyulna.
Őszintén nem tudom, hogy másoknál mennyire mély is lehet a kiképző-begyűjtő viszony, ugyanakkor állíthatom esetemben, hogy az én seggfejem maximálisan kiakasztja a mutatót, ha szadizmusról van szó. Ideérkezésem legelején, szinte az első leckeként szolgált az az információmorzsa, tudás, hogy megértsük, számunkra nincs olyan, hogy lehetetlen. Vagy valami elvégezhető, vagy az a valami olyan nagy erőfeszítésekkel járhat, hogy annak következtében könnyűszerrel belehalhatok. Hazudnék, ha azt állítanám, nem az utóbbi megoldásra játszom már egy ideje.
- Szállj le a kezemről, és ígérem utána folytathatod az ép csontjaim tovább porlasztását. –
A jobb tenyeremben a vérkeringés minden bizonnyal teljesen leállhatott, amit az eredményezhet, hogy egy szék hátsó lába fúródott erőteljesen felfelé fordított kezem mértani közepébe. Sosem éreztem még korábban ehhez fogható zsibbasztó, bénító fájdalmat.
- Megértettem, oké? Elbasztam… kijavítom! Nincsen messze a csaj, ezek után biztos bízik bennem, csak engedj utána, míg el nem vesztem – régen pazar voltam az alkudozásokban, sikerült mindig elérnem, hogy én jöjjek ki a legjobban a dolgokból. Talán ezért is választottam az ügyvédi pályát anno, pont mint az anyám. Csak én mielőtt felcsináltattam volna magamat, el is végeztem a szakot. Anno azt hittem, ha az menni fog, akkor bármi más is. Akkor még nem tudtam, hogy az életemben sosem szűnik meg az életen át tartó oktatás.
- Már elvesztetted, elbasztad. Mondj egy kibaszott okot arra, hogy miért ne tépjem ki a szívedet itt és most?!! – a megfélemlítés teljesen jó módszer, lenne. Ha kezdő lennék biztos elbőgném magam itt helyben, kár, hogy mára már rendelkezem annyi rutinnal, hogy tudjam pont annyira életben akarnak engem tartani, amennyire én azokat akikre vadásznom szükséges. Ugyanakkor néha muszáj egy kicsit önzőnek lennem, muszáj életben tartanom a családomat, hiszen miattuk vagyok itt. Nem lehetek mindenki mártírja, van, hogy szörnyeteggé kell válnom. Ha ezt kívánja meg a túlélés.
- Ok kell? Tessék, mutatok négyet is – véres számmal, fogaim segítségével húzom fel bal karomról a koszos szövetdarabot, mit egykoron ruhának csúfoltak, ám csak azt a célt szolgálja már, hogy takarja mélyfekete, csillag mintájú tetoválásaimat. Mind a négyet. Négy csillag, négy ártatlan ember élete, kiknek a vére az én kezemhez tapad, az ötödik körvonala már a bőrömbe égetett. Ezt még egyszer már nem cseszhetem el!
Vissza az elejére Go down
 
Dianna Aldrige
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Daphne Aldrige

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Eltemetettkarakterek-
Ugrás: