Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lola Taylor


Kiválasztott

Barbara N. Lancaster
Chatkép :
Lola Taylor GoXuneB
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
camila mendes ◎
Hozzászólásaim száma :
307
Pontjaim :
19
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
zsani ◎
Fő képességem :
don't shut up ◎
Őt keresem :
Lola Taylor Tumblr_ooe5qu4OLi1rl53x2o4_250
Tartózkodási hely :
the hell called heart of washington ◎
Korom :
25
Foglalkozásom :
student ◎


Barbara N. Lancaster

Elküldésének ideje -- Csüt. Feb. 06, 2020 9:42 pm

gratulálunk, elfogadva!  
isten hozottjátékosaink között!  

Hát szia, Lolácska! Aztaaaaa
Egy bájos arc, hozzá pedig egy nem túl szép, sanyarú történet lett társítva. Bár tény, hogy az életed tele van olyan elemekkel, amiket egyáltalán nem irigyelnének tőled mások, elvégre... az életed maga egy érdekes küzdelem, de ami ezek után fog következni, azt még inkább nem akarja elvenni majd senki. Kiválasztottnak lenni nem egyszerű, ám sokan szinte észre sem veszik, hogy produkálják ezeket az érdekes "tüneteket". Sokan azt gondolják, csak beképzelik, esetleg elborul az elméjük... mégis ki hibáztathatja őket, hisz Washingtonban élnek, közel az oroszlán barlangjához.
Na de... nincs szüksége senkinek mások sajnálkozására. Ezt osztotta az élet, így ezekkkel a lapokkal kell tovább játszani. Más választás nincs.
Nagyon szép lapot hoztál össze, szépen fogalmazol, és a gondolatmeneted is élvezetes volt, valószínűleg még fogunk találkozni, ha más nem, olvasódként nyomon fogom követni az utadat! Cute
Kérlek, osonj végig a foglalókon, majd... Cute Jó szórakozást, jó játékot! De cuki vagy


Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szomb. Feb. 01, 2020 8:12 pm
Lola EleanorTaylor

 ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉  

A szeleburdi csajszi



Kiválasztott
Üdvözlet! Mutassam be magam? Huh, várj..Megpróbálom úgy összeszedni a jellemvonásaim, hogy követhető legyen. Hidd el, számomra nem olyan egyszerű, mint azt elsőre gondolnád. Van két fülem, és nem vagyok szatyor... Ja, mondjuk ez elég elcsépelt, meg nem is igazán illik hozzám. Kezdjük inkább újra.
Egy átlagosnak látszó, 25 éves fiatal nő vagyok, szőke haj, kék szem, vékony testalkat.  Szeretek csinosan öltözködni, ugyanakkor a kényelem is fontos számomra. Kedvenc kiegészítőm a karkötőm, amit az utolsó varázserőt birtokló ősöm készített, aki nem mellesleg névrokonom is volt.
És a belső tulajdonságaim? Mindig is éreztem, hogy más vagyok, mint a többiek. Ez sokszor meg is akadályozta a közösségbe való beilleszkedésem: kevés barátom van, de ők igaziak. Sokszor mikor túl szétszórt vagyok, és nem tudok koncentrálni, megkapom azt a jelzőt, hogy el vagyok varázsolva... Érdekes megnevezés egy bukott vérvonal leszármazottjának. Ha olyan feladatot kapok, ami igazán érdekel, akkor képes vagyok annyira bepörögni, hogy alig lehet leállítani. Imádom az életet, véleményem szerint minden ember egyenlő, és támogatni kell őket, főleg ebben a kifordult, természetfelettitől hemzsegő világban...
 
 születési idő: 1994.10.05.

play by: Sophie Turner

faj: Kiválasztott
a karakterem canon



szerepkör

2013. 01.25.
Nem kell sokat látott öregnek lenni ahhoz, hogy az ember lánya borzalmas dolgokat tapasztaljon meg. Épp elég 18 évesen megélni, milyen érzés elveszíteni azt a személyt, aki a legközelebb állt hozzánk. Apám még a születésem előtt elhagyott minket, azt sem tudom, ki ő, anyám meg éjjel-nappal dolgozott, csak hogy én ne nélkülözzek. Tulajdonképpen a nagymamám nevelt fel, akinél erősebb asszonnyal a mai napig nem találkoztam. Van azonban olyan betegség, ami akkor is legyűrne, ha te lennél a világ legstrapabíróbb embere. Épp a nagykorúságom ünnepeltem a barátaimmal, mikor jött a telefon: a mama kórházba került, mert rosszul lett. Előtte is észrevettem már, hogy sokat fogyott, meg fáradékonyabb, de a korára fogtam. Mekkora hiba volt! Talán ha odafigyelek rá úgy, ahogy ő is rám, talán megmenthettem volna. Most itt ülök a csont és bőr asszony mellett, fogom a kezét, és imádkozom. Imádkozom a természet felett álló világhoz, hogy ha már elveszik tőlem, legalább ő ne szenvedjen.
- Lolácskám, már megint el vagy keseredve. Hányszor mondjam még el, hogy nem kell egy ilyen vénlányt siratni? Ez az élet rendje, amit a természet ad, azt vissza is veszi. Emlékszel hányszor mondtam ezt neked? - Felpillantottam a merengésből. Rég nem volt ilyen tisztán a tudatánál, sőt, az orvos váltig állította, hogy már nem is lesz. És most mégis hozzám beszél, tisztán és érthetően.
- Hogyne emlékeznék - mosolygok rá. Igen, akármennyire is rosszul érzem magam, az életbölcsességeit hallva kevésbé fáj.
- Jól figyelj most, Lola. - Komoly az arca, mint aki az élet egyik nagy titkát készül megosztani velem a halálos ágyán. - Van egy nagy titka a családunknak. Szégyellem, de nem mertem elmondani neked, mert nem szerettem volna, hogy úgy járj mint anyád. Tudod, őt apád az előítéletei miatt hagyta faképnél, terhesen.
- Miért volt előítéletes az az ember? - kérdezek vissza. Sose beszélünk apámról, ha meg igen, akkor csak futólag, és "emberként" emlegeti ő is, és anyám is.
- Egy ősi család leszármazottjai vagyunk. Az én anyám, akiről te a neved kaptad, egy igazán különleges asszony volt. Különleges, a maga hibáival. Boszorkány volt, aki a saját életének megkönnyítésére használta a mágiát. Így elvették az erőnket, és az egyszerű halandók életére kárhoztattak minket. Azt hiszem, ezt a betegséget is a büntetés részeként kaptam.
A döbbenettől szóhoz sem tudtam jutni. Boszorkány van a családban? Ismerem az egyre durvábbá váló helyzetet az emberek és a természetfelettiek között, hallottam a boszorkányokról is, akik szövetségre léptek más fajok képviselőivel, de hogy mi egy ősi boszorkány család lennénk? Az képtelenség.
- Látom, mi folyik itt manapság, Lolácska. Ezek a boszorkányok nem tudják, mit tesznek, ha azt a szörnyet hatalomra emelik. Vissza kell szerezned a mágiát, kicsi unokám. Megvan benned a képesség, már a születésedkor éreztem. A karkötő, amit a születésnapodra kaptál, az utolsó mágia által kovácsolt családi ereklyénk. Viseld büszkén!  És légy erős!


2020.01.25.
A beszélgetésünket követően a nagymamám végleg eltávozott az élők sorából. Ez így nem egészen pontos, mert a kezelőorvosa szerint én végig egy halott ember kezét fogtam, és csak magamban beszéltem. Még azt is kitalálta, hogy az én fejemben nincs minden rendben a gyász következtében, ezt elmondta anyámnak, aki azzal a remek ötlettel állt elő, hogy pszichológushoz kéne járnom. Izgalmas volt, és természetesen ő sem hitt nekem. Mindenki elfogadta a természetfeletti létezését, de a szellemekét nem, hát milyen világ ez?
Mindenesetre betartottam a nagyinak tett ígéretemet, és beleástam magam a kutatásba. Lola Eleanor Taylor, a dédnagymamám ravasz asszony volt. Mielőtt elvették tőle az erejét, voltak már apró botlásai, ám ami a végleges döntéshez vezetett, az olyan súlyos bűntett volt, amire nincs bocsánat. Az írott történet nem részletezi, mi volt ez a cselekedet, így innentől kezdve sötétben tapogatóztam. Ugyanígy vagyok azzal is, miként tudnám visszakapni az elveszett mágikus képességeinket is. Átrágtam magam az összes létező irodalmon, belógtam a boszorkányok egyik elhagyatott titkos találkozóhelyére, de az égvilágon semmit nem találtam, néhány pókot leszámítva természetesen. Aztán elmentem egy nagyobb kovenhez, próbáltam lobbizni náluk, elmondani, mennyire mások vagyunk már, de szó szerint kinevettek, és mocskos embernek neveztek.. Elmentem hát máshoz, ők szóba sem álltak velem, csak egy fura tekintetű boszorkánytól kaptam egy még furább félmosolyt..Már-már ott vagyok vele, hogy feladom, nem tudom teljesíteni,a  nagyi ne várja el ezt tőlem.
Egyébként is, néha baromira nehéz koncentrálnom a munkámra, pedig a kórházban igazán nem mindegy, mennyire bukik elő a szétszórtságom. Néha így is elhagyom a tollam, a névtáblám, nem hiányzik hogy emellé még valami végzetes hibát is elkövessek. Sandra, ismertebb nevén Dr. Sinclair is ugyanezen az állásponton van. Imádok vele dolgozni, látszik rajta, hogy szívén viseli a betegei sorsát, ugyanakkor ő is titkokat őriz, ezt már a megismerkedésünk pillanata óta érzem rajta.
Na, ideje is lenne dolgozni mennem. Csak ne viszketne ennyire az a valami a hátam közepén...
Vissza az elejére Go down
 
Lola Taylor
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lola & Sandra
» Cora Lynn Taylor
» Ivana Cora Taylor
» Caleb Taylor Williams

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Eltemetettkarakterek-
Ugrás: