Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Keith Thomas Dalton, alias Tim


Vámpír

Solomon McCarthy
Chatkép :
Keith Thomas Dalton, alias Tim Original
Szerepkör :
alvilági bandatag
play by :
travis fimmel
Hozzászólásaim száma :
111
Pontjaim :
63
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
szuszu
Őt keresem :
ha rossz vagyok, csak te vagy az ok, pusztítás vagy nekem te.
nekem te... neked én... énünk többször összeér.

Keith Thomas Dalton, alias Tim Tumblr_mm88y6cnxr1rgbr06o4_250


a szívem fekete, fesd át!
csak te vagy színes, szinte látom, ahogy színed robban
Keith Thomas Dalton, alias Tim Original

Kedvenc dal :
cause power is power, my fire never goes out, i rise from my scars, nothing hurts me now...
Tartózkodási hely :
washington dc
Korom :
39
Foglalkozásom :
the demon queen's right hand


Solomon McCarthy

Elküldésének ideje -- Szer. Szept. 23, 2020 11:16 am
Keith Thomas Dalton

a bizalmasom
ft. Alexander Ludwig

kb. 29
év
vámpír
faj
foglalt
státusz
szimpatizáns
pártállás
Még kölyök voltál, amikor hozzánk csapódtál, és elkezdtél velem és Nore-ral dolgozni. Ennek lassan tíz éve, és ez idő alatt te lettél az elsőszámú bizalmasom, te vagy a kisfőnök, ha én és a szőkeség nem vagyunk jelen. A bizalmunkat lassan, de annál szívósabb módon nyerted el, ezért sem hagyhattam, hogy meghalj nagyjából három évvel ezelőtt, amikor úgy gondoltad jó ötlet berohanni halandóként egy balhé sűrűjébe. Bár azt hazudtad semmi bajod, másnap kiderült, hogy súlyos belső vérzésed van, én pedig döntöttem a sorsodról, amit azóta sem róttál fel nekem. Élvezed a vámpírlétet, bár az első időkben kihívást jelentett kontrollálnod magadat, de az elmúlt néhány év alatt belerázódtál az új létformádba.
A múltadról nem sokat tudok: leléptél otthonról, az utcáról jöttél hozzánk, talán kicsit fel is nézel Nore-ra és rám; utálod ha Keith-nek szólítanak, ezért a bandában mindenki Timnek hív, és nagyon jó érzéked van ahhoz, hogy rádumáld a lehetséges ügyfeleket a vásárlásra, legyen szó bármilyen általunk kínált „termékről”.

//Ez lenne, amit megszabnék/megszabnánk az úriemberről, akit baromira vár a kis kompániánk, nem csak a maffia csapat, hanem a kis Tarasov lányka is, aki tuti odáig lesz érted - meg valójában Bolyhoska is, még ha egyelőre csak morgással adja ezt tudtodra. A nevet szeretnénk megtartani és Mr. Ludwignak is baromira örülnénk mindannyian, de persze ez ne rettentsen vissza, ha tudsz egy jobb lehetőséget, hallgatunk.
Csak gyere, mert nagyon várunk. Dobj meg egy levélkével, ha itt vagy!
Aztaaaaa

Kapcsolataid listája

Az erőt a szövetségesek adják

Lenore Lazzaro • főnökasszony
Bár az én közvetlen bizalmasom vagy, azért nem olyan meglepő, hogy Nore ugyanannyit törődik veled, mint én. Meg hát mégis csak az Alvilág királynője, úgyhogy jobb ha nem húzod fel, az az én reszortom.
Svetlana Alyona Tarasova • a végzeted?
Te ismered a legjobban, mert te lettél az összekötő a kiscsajjal. És rá van írva az arcodra mennyire odáig vagy érte. Csak ne felejtsd el, hogy mi tartjuk fogva a bátyját, aki vérfarkas.
Alexej Tarasov • bundás "barátunk"
Nem sokat tudsz ugyan a Nore, Bolyhoska és köztem kialakult elcseszett helyzetről, és okos kölyök révén nem is akarod beleártani magadat, de azért látod, hisz az orrod előtt zajlik. A farkaskomát pedig tudod, hogy a húga miatt úgy sem kerülheted ki, ha egyszer kiszabadul.
Vissza az elejére Go down
 
Keith Thomas Dalton, alias Tim
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Keith Thomas Dalton
» Dalton Simmons
» Zoé and Dalton - People are strange

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Keresett karakterek :: Gazdára lelt karakterek-
Ugrás: